Dobre obyczaje według Emily Post - dobre obyczaje, etykieta, maniery, savoir-vivre, etyka, wydawnictwo cartalia press
Dobre obyczaje według Emily Post
Współczesna klasyka savoir-vivre`u: nowoczesne podręczniki dobrych obyczajów, doskonale napisane i zilustrowane przewodniki na temat etykiety w różnych sytuacjach oficjalnych i prywatnych, z życia zawodowego i rodzinnego.
Polityka prywatności

Polityka prywatności - Bezpieczeństwo transakcji

Twoje dane są właściwie chronione podczas dokonywania zakupów. Wszelkie dane, jakie gromadzimy podczas Twojej obecności na naszej witrynie, wykorzystujemy tylko i wyłącznie do celów statystycznych, tak aby lepiej poznać i dostosować się do Twoich preferencji.

Dane podawane w formularzu w momencie rejestracji wykorzystujemy do realizacji zamówień i dla celów księgowych (np. do fakturowania) i nie są one powierzane ani udostępniane osobom trzecim.

Firma Cartalia Press, respektując prawo polskie i międzynarodowe, nie dopuszcza do publikacji na stronach firmowych ani stronach swoich Klientów treści, które mogą złamać te prawa np.: propagujących nienawiść rasową, pornografii i etc. Wszelkie takie materiały są lub będą natychmiast usuwane z naszych serwisów.

Jeżeli masz pytania czy wątpliwości dotyczące naszej polityki prywatności, odpowiemy na każde Twoje pytanie. Wystarczy napisać na adres: redakcja@cartaliapress.com
Wydawnictwo Cartalia Press poleca nowoczesne podręczniki dobrych manier i klasyki savoir-vivre 'u, a w nich: dobre obyczaje, etykieta, dobre maniery, savior-vivr, etyka zawodowa.
Ksiązki Cartalia Press to obowiązkowa lektura obywatela bez granic - dobre obyczaje, etykieta, maniery, etyka zawodowa.
Wykonanie:
Wielkopolski Portal Internetowy CyberWielkopolska 2007