Cartalia Poetry Series - dobre obyczaje, etykieta, maniery, savoir-vivre, etyka, wydawnictwo cartalia press
Cartalia Poetry Series
Tomiki wierszy współczesnych poetów angielskich w wyjątkowym opracowaniu graficznym, przygotowane we współpracy z Equipage Cambridge
dobre obyczaje, etykieta, maniery, savoir-vivre, etyka, wydawnictwo cartalia press

O wydawnictwie Cartalia Press

O wydawnictwie Cartalia Press - dobre obyczaje, etykieta, maniery, savoir-vivre, etyka, wydawnictwo cartalia press
Cartalia Press wydaje książki ważne, piękne i przyjemne dla Czytelników, którzy czują się Europejczykami bez kompleksów lub pragną wykorzystać szansę, by jak najszybciej tak się poczuć - w każdej sytuacji życiowej: zawodowej bądź prywatnej, bardziej lub mniej oficjalnej.
Korzystając z własnego nowoczesnego zaplecza poligraficznego, Cartalia Press przygotowuje i oddaje im do rąk książki starannie opracowane, w niebanalnej szacie graficznej, na miarę współczesnej sztuki edytorskiej.
W Cartalia Press, jako wydawcy,cenimy niezależność myśli, wierzymy w moc słowa, w miłość, w sens trwałych więzi rodzinnych; pragniemy w ludziach rozbudzać otwartość i życzliwość, a także szczerość i odwagę okazywania uczuć oraz przekonanie, że w dzisiejszym świecie wiarę w siebie i szacunek innych również, a może przede wszystkim, zyskuje się dzięki przenikliwości umysłu i szlachetności manier.


Wydawnictwo Cartalia Press jest częścią międzynarodowej firmy Cartalia Com. Powstało w 2007 roku. Siedziba redakcji mieści się w Warszawie.

Książki wydawnictwa Cartalia Press można nabywać przez internet, w salonach firmowych Cartalia Com, w księgarniach w całej Polsce.

dobre obyczaje, etykieta, maniery, savoir-vivre, etyka, wydawnictwo cartalia press czytaj więcej     

dobre obyczaje, etykieta, dobre maniery i savior-vivre, książki


Wydawnictwo Cartalia Press poleca nowoczesne podręczniki dobrych manier i klasyki savoir-vivre 'u, a w nich: dobre obyczaje, etykieta, dobre maniery, savior-vivr, etyka zawodowa.
Ksiązki Cartalia Press to obowiązkowa lektura obywatela bez granic - dobre obyczaje, etykieta, maniery, etyka zawodowa. Informacje o wydawnictwie Cartalia Press.
Wykonanie:
Wielkopolski Portal Internetowy CyberWielkopolska 2007