Dobre obyczaje według Emily Post - dobre obyczaje, etykieta, maniery, savoir-vivre, etyka, wydawnictwo cartalia press
Dobre obyczaje według Emily Post
Współczesna klasyka savoir-vivre`u: nowoczesne podręczniki dobrych obyczajów, doskonale napisane i zilustrowane przewodniki na temat etykiety w różnych sytuacjach oficjalnych i prywatnych, z życia zawodowego i rodzinnego.
dobre obyczaje, etykieta, maniery, savoir-vivre, etyka, wydawnictwo cartalia press
Aktualnościdobre obyczaje, etykieta, maniery, savoir-vivre, etyka, wydawnictwo cartalia press
MEDIA O NAS PISZĄdobre obyczaje, etykieta, maniery, savoir-vivre, etyka, wydawnictwo cartalia press

Newsletter:

Dodaj swój adres e-mail do listy zainteresowanych nowymi informacjami publikowanymi na stronach Cartalia Press:dobre obyczaje, etykieta, dobre maniery i savior-vivre, książki
 
dobre obyczaje, etykieta, maniery, savoir-vivre, etyka, wydawnictwo cartalia press powrót
Spotkanie z autorką Beatą Biały i wspólne czytanie bajki "Kwiatki dla Czarownicy" w księgarni "Czuły Barbarzyńca" w dniu 28 września 2008 roku w Warszawie

Spotkanie z autorką Beatą Biały  i wspólne czytanie bajki
Książka, wydana przez wydawnictwo Cartalia Press, zdobyła wyróżnienie w Konkursie Literackim Bajki Dzieci Europy.
W kameralnej atmosferze zarówno młodsi, jak i starsi wysłuchali zabawnej, rymowanej historii Czarownicy, która pod wpływem miłości do Pana Czarodzieja stała się dobrą i zacną Czarownicą. Bajkę recytowała pani Ewa Domańska aktorka Teatru Polskiego.
Po przeczytaniu książki, dzieci kleiły kwiaty z papieru i krepiny i wręczały je najbliższym. Gest ten odpowiadał zdarzeniu w bajce, gdy Czarownica otrzymała kwiatki od zakochanego Pana Czarodzieja i zmieniła się z opryskliwej wiedźmy w dobrą i miłą osobę.

W czasie spotkania pani Beata Biały, autorka “Kwiatków dla Czarownicy”, chętnie odpowiadała na pytania czytelników i podpisywała książki swojego autorstwa.

dobre obyczaje, etykieta, maniery, savoir-vivre, etyka, wydawnictwo cartalia press powrót
Przejrzyj pozostałe fotografie:
 POWIĘKSZ - Spotkanie z autorką Beatą Biały  i wspólne czytanie bajki POWIĘKSZ - Spotkanie z autorką Beatą Biały  i wspólne czytanie bajki  POWIĘKSZ - Spotkanie z autorką Beatą Biały  i wspólne czytanie bajki POWIĘKSZ - Spotkanie z autorką Beatą Biały  i wspólne czytanie bajki   

dobre obyczaje, etykieta, maniery, savoir-vivre, etyka, wydawnictwo cartalia press powrót

dobre obyczaje, etykieta, dobre maniery i savior-vivre, książki
Wydawnictwo Cartalia Press poleca nowoczesne podręczniki dobrych manier i klasyki savoir-vivre 'u, a w nich: dobre obyczaje, etykieta, dobre maniery, savior-vivr, etyka zawodowa.
Ksiązki Cartalia Press to obowiązkowa lektura obywatela bez granic - dobre obyczaje, etykieta, maniery, etyka zawodowa. Aktualności wydawnictwa Cartalia Press.
Wykonanie:
Wielkopolski Portal Internetowy CyberWielkopolska 2007